The website uses cookies to provide services and in accordance with the information contained in the Privacy Policy. You can specify the conditions for storage or access to cookies in your browser.
×
  » Katalóg » Knihy » Knižné boxy
Store Logo
Tvoj účet
Sign In
 
Zabudnuté heslo?
Kalkulačka cien
Knihy
Knihy - brožovaná väzbaKnihy - pevná väzbaLeporelá - brožovaná väzbaLeporelá - pevná väzbaBrožúryWire-OFarevná oriezka CMYKKnižné boxy
Pomoc s projektami
Rozkres obálkyISBN Generátor čiarových kódov
Košík
0 predmetov
Kontakt
Informácie
Rýchle doručenie až k vám

Knižné boxy

Knižný box ochráni vaše produkty a dodá im jedinečný, elegantný charakter. Bude to fungovať perfektne pre jednotlivé tituly, trilógie a rozšírené vydavateľské série. Potiahnutý laminátom a zušľachtený parciálnym UV lakom alebo metalickou fóliou sa stane prirodzenou voľbou pre tých, ktorí hľadajú exkluzívny darček, najmä ak sa rozhodnete pre náročnejší dizajn, ktorý ladí s obálkami titulov vo vnútri. Knižný box môžete využiť aj ako súčasť propagačnej kampane. Posielanie kníh recenzentom a influencerom zvýši vaše šance na upútanie pozornosti fotografiami a videami.

Výroba
V Books Factory vyrábame takýto box z 350 g/m2 kartónu so štandardným (tonerovým) typom potlače. Táto technika znamená vysokokvalitnú farebnú alebo čiernobielu tlač, vyznačujúcu sa vysokou hustotou, intenzívnou čiernou a veľmi ostrými okrajmi tlače pozorovanéľným pokojne aj pod mikroskopom. Potlačenie môžete pokryť všetkými dostupnými typmi laminovacej povrchovej úpravy a použiť širokú škálu vylepšení – parciálny UV lak alebo 3D UV lak a rovnú alebo 3D metalickú fóliu v zlatej alebo striebornej farbe.

Čo nás robí jedinečnými?
Tri spony na chrbáte a silné lepenie na krátkej strane odlišujú naše knižné boxy. Výnimočne ľahko sa zloží, takže nezaberie veľa miesta a tým padom sa dá pohodlne skladovať. Užívateľský komfort dotvárajú výrezy na prsty, ktoré zaručujú bezproblémové vkladanie a vyberanie knihy.

O výhodách, aplikovaných riešeniach a technológiách by sme sa mohli baviť dlho. Ale prečo, keď si to môžete sami prezrieť a zhodnotiť? Áno, presne tak.

Sample Box – vzorkovník
„Sample Box“ sme navrhli s ohľadom na Vás. Ak si ho želáte zaslať zdarma, napíšte na sample@booksfactory.eu. Sample box vám umožňí dôkladne preskúmať všetky vlastnosti produktu.


Kľúčové parametre:
  • materiál: 350 g/m2 kartón,
  • typ tlače: štandardná (tonerová),
  • možné vylepšenia: lesklá, matná a soft touch laminácia, parciálny UV lak a 3D UV lak a takisto rovná a 3D metalická fólia,
  • ľahko sa zloźí a skladuje.

Všetky objednávky podliehajú našim obchodným podmienkam

Ceny

Všetky ceny sú netto.

Platobné podmienky

• Platba vopred bankovým prevodom

• Platba bankovým prevodom s odkladným termínom splatnosti, avšak až po predložení príslušných dokladov

Doručenie

Služba od dverí k dverám UPS, balíky do 30 kg.